Úvodná strana > Športová výživa > Aminokyseliny Anabolic Amino 5500 - VÝPREDAJ

Aminokyseliny Anabolic Amino 5500 - VÝPREDAJ

Aminokyseliny Anabolic Amino 5500 - VÝPREDAJ
Kód produktu: MS115432
Výrobca: Olimp sport nutrition
Odporúčaná cena: 40,-
Naše zľava: 30% Naša cena s DPH: 27,90
Dostupnosť: Ihneď k odberu
1ks skladom
Hodnotenie produktu:
Hodnotené 0x Ohodnoťte tento produkt
Garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
počet kusov
Detailný popis produktu

ANABOLIC AMINO 5500 MEGA CAPS
Potravinový doplnok s vitamínom B6, peptidy a voľnými aminokyselinami v pevných želatínových kapsulách. ANABOLIC AMINO 5500 MC ® obsahuje peptidy a komplex voľných aminokyselín, ktorý je základnou pre syntézu bielkovín vo svalovom tkanive. Tento produkt obsahuje pridané množstvo aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA (L-leucín, L-valín, L-izoleucín) a taurínu. Aminokyseliny s rozvetveným reťazcom tvorí približne 35% aminokyselín vo svalovom tkanive. Ich obnova je základná pre správne vyváženie dusíka v ľudskom tele. Vitamín B6 je potrebné k metabolickým procesom bielkovín, tukov a sacharidov.
Tento produkt je určený športovcom, ktorí sa sústredia na rozvoj svalovej hmoty a sily. OLIMPO ANABOLIC AMINO 5500 MC ® je určený športovcom, ktorí sa snažia zvýšiť svalovú hmotu a vyžadujú viac energie.


Dávkovanie


1 porcia (6 kapsúl) 2 - 3 × denne. Výrobok je určený dospelým ako potravinový doplnok. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky by sa nemali používať ako náhrada klasickej a vyváženej stravy.


Zloženie

Hydrolyzát srvátkového proteínu, aminokyseliny s rozvetveným reťazcom (L-leucín, L-valín, L-izoleucín), taurín, vitamín B6, látka tvoriaci hmotu - mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka - magnéziumstearát, kapsle - želatína.

DATUM EXPIRÁCIE 08/2016


Diskusia

Môžeme ešte poradiť? Opýtajte sa nás.
Email * Meno Telefón
Vaša otázka*
Vpíšte číslicu jedna

Zatiaľ nikto nevložil otázku k tomuto produktu