Úvodná strana > Zdravotné pomôcky > Osobná digitálna váha Tanita FiTPlus BC-582 NOVINKA!

Osobná digitálna váha Tanita FiTPlus BC-582 NOVINKA!

Kód produktu: MS114538
Výrobca: Tanita
Odporúčaná cena: 128,30
Naše zľava: 16% Naša cena s DPH: 108,-
Dostupnosť: Ihneď k odberu
4ks skladom
Hodnotenie produktu:
Hodnotené 0x Ohodnoťte tento produkt
Splátková kalkulačka CETELEM
Garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
Doprava zdarma doprava zdarma
počet kusov
Detailný popis produktu

Módne sklenený telesný analyzátor je perfektný pre sledovanie vášho zdravia. Využíva najnovšie BIA technológiu na určenie pokroku Vašej diéty alebo fitness programu pri sledovaní znižovaní hodnoty telesného tuku a
zvyšovanie svalovej hmoty. Ďalšie hodnoty ako telesná tekutina (úroveň hydratácie) a denný príjem kalórií zisťujú, či maximalizujete svoje úsilie.

technické informácie

Môžete kontrolovať svoje deti, či nasledujú zdravý životný štýl a vytvoriť tým perfektný model pre celú rodinu.

FiTPLUS je ​​totálne unikátna funkcia vytvorená špeciálne pre ženy. FiTPLUS pripomína kalendár pre monitorovanie prírodných metabolických zmien počas mesiaca a Vy môžete zladiť, ako Vaše telo reaguje na diétu alebo cvičenie. Dátum začiatku Vášho cyklu musíte ukladať každý mesiac, tým ukazovatele menené v súlade.
Jednoduché a rýchle použitie so zreteľným systémom semaforu.
FiTPLUS zdravo napovedá v rôznych fázach menštruačného cyklu, vrátane ovulácie, k maximalizovanie pálenie kalórií a minimalizovanie únavy.

Svojim spojením a porozumením prírodného cyklu poskytuje FiTPLUS aktívnej žene osobný kalendár kompozície jej tela monitorujúci maximálne a hlavne jej zdravie.

Detaily produktu:
FitPlus funkcie - špeciálne pre ženy

Rozmedzie zdravého telesného tuku

metabolický vek

svalová hmota

Denný príjem kalórií

kostná hmota

Dual-frequenční technológie

Režim Host (pre ďalšiu osobu, bez vymazania uložené v pamäti)

fyzická kondícia

Recall - predchádzajúce namerané hodnoty

viscerálny tuk

Režim Atlet - Tanita definuje "atléta" ako osobu podieľajúce sa na intenzívnej fyzickej aktivite aspoň 10 hodín týždenne a zároveň má pokojovú frekvenciu okolo 60tich za minútu alebo menej. Táto definícia tiež zahŕňa osoby, ktoré intenzívne cvičili niekoľko rokov, ale teraz sporutjí menej ako 10 hodín týždenne.

Podrobný popis jednotlivých funkcií:
FiTPLUS fuknciu - zdravo napovedá v rôznych fázach menštruačného cyklu, vrátane ovulácie, k maximalizovanie pálenie kalórií a minimalizovanie únavy.

Rozmedzie zdravého telesného tuku - váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobých výskumov) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch.

Metabolický vek - táto funkcia spočíta Vaše BMR a ukáže Vám priemerný vek, ktorému prislúcha Váš metabolizmus. Ak je Váš metabolický vek vyšší než Váš skutočný vek, znamená to, že musíte zlepšiť bazálny metabolizmus. Zvýšená telesná aktivita Vám pomôže zväčšiť objem svalového tkaniva a znížiť Váš metabolický vek. Váha ukazuje hodnoty od 12 do 90. Nižší vek ako 12 sa na displeji zobrazí "12", vyšší ako 90 sa na displeji zobrazí "90". Vedci dokázali, že sa metabolizmus pribúdajúcim vekom dieťaťa mení, zlom nastáva od 16tich alebo 17 rokov, kedy sa spotreba znižuje.

Svalová hmota - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnuté.

Denný príjem kalórií - DCI: je súčtom kalórii pre základný metabolizmus a kalórii pre metabolizmus spojený s fyzickou aktivitou počas dňa.

Kostná hmota - znamená množstvo kalcia a ostatných minerálov. Výskumy preukázali, že cvičenie a tým rozvoj kostného tkaniva pomáha k vývinu silnejších a zdravších kostí. Pretože štruktúra kostí sa nemení v krátkom časovom úseku, je dôležité rozvíjať a udržovať zdravé kosti vyváženou stravou a dostatočnou telesnou aktivitou.

Fyzická kondícia - táto funkcia porovnáva Vaše zloženie tela tým, že porovná telesný tuk a svalovú hmotu. Pri zvýšenej aktivite sa zníži množstvo telesného tuku, Vaša fyzická kondícia sa podľa toho zmení. Aj keď Vaša hmotnosť zostáva nemenná, môže sa Vaša svalová hmota alebo podiel telesného tuku zmeniť, a to zlepšuje Váš zdravotný stav a znižuje riziko niektorých ochorení.


Technická špecifikácia:
Prírastky percenta telesného tuku: 0,1
Farba: sklo
Patentované transparentné elektródy: 4
Počet pamätí: 5
Napájanie: 4 x AA batérie
Veľkosť displeja: 39.5mm
Prírastky percentá telesnej vody: 0,1
Kapacita: 150 kg
Prírastky hmotnosti: 100 g
Tlačidlo samostatného váženie: ÁNO


Diskusia

Môžeme ešte poradiť? Opýtajte sa nás.
Email * Meno Telefón
Vaša otázka*
Vpíšte číslicu jedna

Zatiaľ nikto nevložil otázku k tomuto produktu

Podporujeme