Úvodná strana > Športová výživa > X3 - Thermogenic Fatburner 1+1 ZADARMO

X3 - Thermogenic Fatburner 1+1 ZADARMO

X3 - Thermogenic Fatburner 1+1 ZADARMO
Kód produktu: MS124580
Výrobca: Xxlabs
Odporúčaná cena: 49,-
Naše zľava: 19% Naša cena s DPH: 39,60
Dostupnosť: Ihneď k odberu
6ks skladom
Hodnotenie produktu:
Hodnotené 0x Ohodnoťte tento produkt
Garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
120kps. + 120kps. ZDARMA!
6ks ihneď skladom
počet kusov
Detailný popis produktu

X3 - Thermogenic Fatburner 1 +1 zadarmo

Tri-Complex - X3 Thermogenic Fat Burner je extrémne výkonný multisložkový termogénny spaľovač tuku fungujúci na báze troch špičkových zložiek spaľujúcich tuk - Acetyl L-karnitínu, synefrín a Guggulsteróny.

Tieto tri látky sú bežne užívané samostatne. X3 Thermogenjc Fat Burner je však kombinuje za účelom maximálneho efektu a využíva synergického pôsobenia týchto látok. Maximálny efekt spaľovanie navyše umocňuje rozsiahlou skupinou ďalších podporných látok.

Spaľuje tuk aj bez fyzickej záťaže
X3 Thermogenic Fat Burner je perfektný partner pri odbúravaní telesného tuku. X3 Thermogenic Fat Burner je zostavený tak, že spaľuje tuk aj bez fyzickej záťaže. Termogénny látky obsiahnuté v produkte zvyšujú bazálnu teplotu organizmu. Pre zvýšenie teploty organizmu je potrebné energie, ktorá ako svoj zdroj využíva práve prevažne tuky. Tuky sú vďaka tomu spaľované iv kľudovom stave. Najlepšie výsledky však dosiahnete v kombinácii s diétnym plánom a systematicky vykonávanú fyzickou aktivitou - cvičením.

Spaľuje tuky, energizuje telo a stimuluje Váš mozog
X3 Thermogenic Fat Burner je zostrojený tak, aby urobil Vaša odbúravanie tuku príjemným. Obsahuje látky rozdeliteľné do niekoľkých funkčných skupín - spaľujúce tuk, energizujúci oganismus a stimulujúce nervovú sústavu a mozog.

Niektoré zložky úspešne plní dokonca aj viac funkcií naraz. Energizéry obsiahnuté vo spaľovači Vám dodávajú silu a energiu pre fyzickú aktivitu, pri ktorej spaľujete tuk, mozgové nutrienty potom aktivujú mentálnu aktivitu a stimulujú výkonnosť a psychickú pohodu. Čo je lepšie ako aktívne spaľovanie tukov s vysokým nasadením a úsmevom?

Spaľovanie tuku s X3 Thermogenic Fat Burner Vás bude baviť.

Nutričné ​​hodnoty (2 kapsule / 100 g) *
- Energetická hodnota: <12kcal / <50kJ / 399kcal/1669kJ
- Bielkoviny: 1,9 g / 78,1 g
- Sacharidy: 0,5 g / 21,6 g
- Tuky: <0,1 g / <0,1 g

- Acetyl L-Carnitine: 200 mg / 11,55 g
- Citrus Aurantium Extract (98% Synephrine): 12 mg / 0,69 g
- Guggulsteróny 99%: 20 mg / 1,15 g
- Taurín: 200 mg / 11,55 g
- L-Citrulín DL-Malate: 300 mg / 17,32 g
- Caffeine anhydrous: 200 mg / 11,55 g
- Green Tea Extrakt: 200 mg / 11,55 g
- White Willow Bark: 250 mg / 14,43 g
- L-Tyrosine: 100 mg / 5,77 g
- Capsaicin: 5 mg / 0,29 g
- Bioperine ®: 5 mg / 0,29 g

Zloženie:
L-Citrulín DL-Malate, White Willow Bark (Standardised for 15% salicín), Taurín, Acetyl L-Carnitine, Green Tea Extrakt (Standardised for 50% polyphenols, 18% Caffeine), Caffeine anhydrous, L-Tyrosine, Guggulsteróny 99% , Citrus Aurantium Extract (Standardised for 98% Synephrine), Capsaicin, Bioperine ® (95% of Piperín), želatínová kapsula

Hmotnosť 1 kapsule: 0,866 g *, Hmotnosť obsahu balenia: 103,92 g *
* Uvedené hodnoty sú priemerné

Citrus Aurantium Extrakt (spaľovač, energizér, urýchľovač metabolizmu)
Zdroj synefrínu - výkonná náhrada ilegálneho effedrinu. Základné účinky synefrínu sú zrýchlenie metabolizmu, zvýšenie pokojového výdaja kalórií, spaľovanie tukov, podpora redukcie nadváhy a energizácie organizmu. Synefrín má tiež schopnosť potláčať chuť k jedlu.

Taurín (energizér (využíva sacharidy), mozgový stimulant)
Taurín na ľudský organizmus pôsobia ako významný nekalorické energizér a mozgový stimulant. Toho určite využijete pri svojom redukčnom programe, kedy Vás bude aj cez náročná cvičenia a redukčnú diétu udržiavať mentálne svieži a plný vitality.

ALC (spaľovač tuku, energizér, antistresor - podpora mozgových funkcií)
Prenášač mastných kyselín v extra výkonnej forme. Inovovaná forma bežného L-Canitinu - teda Acetyl L-Carnitin (ALC) má na starosť prenášanie mastných kyselín z tukových tkanív do svalových buniek, kde sú mastné kyseliny použité ako palivo - zdroj energie pre Váš organizmus.

Citrulín Malate
Citrulín Malate znižuje únavu, predlžuje dĺžku výkonu, zlepšuje zásobenie organizmu živinami a kyslíkom a ďalšími súbežne podávanými látkami, čím zvyšuje ich efektívnosť. Odvádza zo svalov metabolické splodiny.

Caffeine anhydrous
Energizér, mozgový stimulant a urýchľovač metabolizmu, podporuje duševnú bdelosť a spaľovanie tuku. Podporuje regeneráciu po tréningu. Kofeín v bezvodné forme je čistá syntetická verzia pre maximálnu účinnosť.

Extrakt zo zeleného čaju (50% polyfenolov)
Posilňuje výkonnosť organizmu, podporuje metabolizmus a spaľovanie tuku. Má upokojujúci efekt na centrálnu nervovú sústavu, čím vyvažuje stimulačný efekt kofeínu a synefrínu a umožňuje znižovanie hmotnosti bez nervozity.

Extrakt z vŕbovej kôry (15% syliciny)
Extrakt z vŕbovej kôry je považovaný za prírodné aspirín, reguluje teplotu tela a umožňuje dlhšiu využívanie spaľovacieho efektu termogénny zložiek.

L-Tyrosine
L-Tyrosine je neesenciálna aminokyselina, ktorá slúži ako prekurzor tvorby neurotransmiseru dopamínu. Dopamín, ktorý je tiež nazývaný molekulou šťastie, sa v určitých častiach mozgu uvoľňuje v malom množstve pri prirodzených príjemných aktivitách, ako je napríklad príjem potravy, sex alebo obľúbená fyzická aktivita. L-Tyrosine stimuluje a upravuje aktivitu mozgu - potlačenie stresových, depresívnych a úzkostných stavov, zlepšenie nálady, zvyšuje čulosť a vitalitu, podporuje tvorbu a aktiváciu endorfínov, výšení motivácie a stimulácie pre fyzický výkon, má antikatabolický účinok.

Bioperine ®
Má termogénny účinok na gastrointestinálny trakt (zvýšené prekrvenie optimalizuje prenos živín), zvyšuje emulgačný kapacitu čreva (optimálne vstrebávanie) a zrýchľuje aktívny transport cez stenu tenkého čreva. Bioperine ® tiež zvyšuje účinnosť súčasne podávaných látok ako sú rastlinné extrakty, vitamíny rozpustné vo vode iv tukoch, antioxidanty a minerálne a stopové prvky. Bioperine ® v prípravku X3 Thermogenic Fat Burner zvyšuje účinnosť jeho kľúčových zložiek.

Capsaicin
Termogénny zložka, zvyšujúce telesnú teplotu a pomáhajúci spaľovať Vaše kalórie.

Guggulsteróny 99%
Aktivuje lipolytické enzýmy (enzýmy štiepiace tuk), výrazne zvyšuje hladinu T3 (trijódtyronin) - hormón štítnej žľazy, zrýchľujúci metabolizmus a odbúravanie tukov, podporuj premenu neaktívne T4 na aktívne T3. Obsahuje účinné Guggulsteróny E a Z, ktoré majú schopnosť urýchliť tzv "chemické pálenie" uložených tukov, tým jednoducho premieňa tuky na viac fyzickej energie. To je spôsobené opätovným nastavením vlastného "tukového termostatu" o niekoľko stupňov vyššie. Guggulsteróny tiež znižujú "zlý" cholesterol (LDL cholesterol) a zároveň zvyšuje "dobrý" cholesterol (HDL cholesterol). Guggulsteróny odbúravajú tuky ako z podkožných zásob, tak z krvného riečišťa. Guggulsteróny sú schopné reaktivovať metabolizmus spomalený zníženým príjmom sacharidov pri diétach. Guggulsteróny v prípravku X3 Thermogenic Fat Burner sú obsiahnuté v prvotriednej kvalite, pričom dôležité Guggulsteróny E a Z tvoria viac ako 99% celkového obsahu Guggulsteróny.

Dávkovanie:
V deň voľna užívajte 2 kapsule ráno nalačno a ďalšie 2 kapsule na poludnie, aj nalačno.
V deň tréningu užite 2 kapsule ráno nalačno a 2 kapsule cca 30 minút pred tréningom.

Vo všetkých prípadoch zapite kapsle cca 200-300 ml vody a po celý deň dodržujte mierne zvýšený pitný režim. Neužívajte 2 dávky naraz alebo s krátkou časovou oneskorením. Neužívajte viac ako 4 kapsule počas 24 hodín. Konzumujte dlhšie ako 4 hodiny pred spaním.

Upozornenie:
Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, osoby citlivé na kofeín a aspirín, osoby s vysokým krvným tlakom a ochorením srdca a osoby s problémami so zrážanlivosťou krvi alebo po mŕtvici. Neužívajte spoločne s inými prípravkami alebo liekmi obsahujúcimi kofeín, synefrín alebo fenylefrín.
Neužívajte spoločne s antidepresívami alebo konzultujte užívanie so svojím lekárom. Neužívajte, ak máte zdravotné problémy so srdcom, pečeňou alebo obličkami, ďalej ak trpíte ochorením štítnej žľazy, psychickými poruchami, problémami s močením, cukrovkou, vysokým krvným tlakom, srdcovou arytmiou, silnými bolesťami hlavy, zväčšenou prostatou či šedým zákalom.
Ak si nie ste istí, konzultujte svoj zdravotný stav a vhodnosť užívania tohto lieku so svojím lekárom. Prestaňte užívať v prípade, kedy užívanie sprevádza nepríjemné pocity. V prípade precitlivenosti na kofeín alebo pri poruchách spánku neužívajte produkt menej ako 6 hodín pred spaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujete v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Po otvorení spotrebujte do 90 dní.


Diskusia

Môžeme ešte poradiť? Opýtajte sa nás.
Email * Meno Telefón
Vaša otázka*
Vpíšte číslicu päť

Zatiaľ nikto nevložil otázku k tomuto produktu


Recenzia

george (3)

Klady:
měl jsem záměr

Zápory:
???

po týdnu těžko hodnotit výsledek když je to dlouhodobá záležitost :O))


Podporujeme