Úvodná strana > Zdravotné pomôcky > Osobná digitálna váha Tanita BC - 570

Osobná digitálna váha Tanita BC - 570

Osobná digitálna váha Tanita BC - 570
Kód produktu: MS113150
Výrobca: Tanita
Naša cena s DPH: 80,-
Dostupnosť: Ihneď k odberu
5ks skladom
Hodnotenie produktu:
Hodnotené 0x Ohodnoťte tento produkt
Garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
Doprava zdarma doprava zdarma
počet kusov
Detailný popis produktu

Osobná digitálna váha s meraním telesného tuku, telesnej vody a podielu svalovej hmoty. Naviac zobrazí celkovú fyzickú kondíciu aj u detí ......
technické informácie

Táto váha rozlišuje dospelý mód - od 18 do 99ti rokov a detský mód - pre deti od 7-mich rokov a od výšky 110 cm a atletický mód - pre osoby, ktoré 10 hodín týždenne pravidelne aspoň 1 rok trénujú. .
Funkcia RECALL: pri zobrazení aktuálnych Výsledný možno stlačením tlačidla zobraziť predchádzajúce namerané hodnoty !!!!
Popis funkcií:
Podiel svalovej hmoty - táto funkcia ukazuje hmotnosť priečne pruhovaných i hladkých svalov, vrátane vody v nich obsiahnuté.
Bazálna metabolická spotreba - BMR: táto funkcia ukazuje množstvo kalórií potrebné pre výmenu základných látok. Vaša BMR je hodnota minimálnej energie, ktorú vaše telo potrebuje v kľudnom stave, aby mohlo normálne fungovať (dýchanie, obeh krvi, nervový systém ...). Spaľujete kalórie pokojne aj v spánku. Približne 70% za deň skonzumovaných kalórií je použité pre BMR - premenu látok. Pri každej aktivite je spotrebovaná energia, čím intenzívnejšia je aktivita, tým viac kalórií spálite. Základom pre to sú svaly (tvoria približne 40% vašej váhy), fungujú ako motor a spotrebujú veľké množstvo energie. Vaša BMR závisí na podiele svalov vo Vašom tele. Pri pribúdajúcim množstvo svalov, zvyšujete Vašu spotrebu energie. Vyšší BMR zvyšuje počet kalórií a pomáha Vám znižovať podiel telesného tuku. Nízky BMR robí zbavovanie sa tuku s znižovanie celkovej telesnej hmotnosti oveľa ťažšie.
Navyše určí tzv. Rozmedzie zdravého telesného tuku: váha automaticky porovnáva percento tuku s percentom tuku zdravého človeka (stanovené svetovou zdravotníckou organizáciou na základe dlhodobých výskumov) a výsledok zobrazí na displeji v štyroch stupňoch.


Technické parametre:
Pamäť pre 4 osoby a 1 pre hosťa. Mód: dospelý, detský a atlét.
Percento telesného tuku - 0,1%
Percento telesnej vody - 0,1%
Podiel svalovej hmoty - 0,1 kg
Bazálny metabolizmus - kcal / kJ
Kapacita váženia - 150 kg
Presnosť váženia - 100 g
Dizajn sklo v guľatom prevedení.
Batérie súčasťou balenia.


Diskusia

Môžeme ešte poradiť? Opýtajte sa nás.
Email * Meno Telefón
Vaša otázka*
Vpíšte číslicu šesť

Zatiaľ nikto nevložil otázku k tomuto produktu

Podporujeme